Satılık Tekneler

Royal Huisman En Büyük Yatı 'Sea Eagle II' yi Teslim Etti
8/26/2020 Royal Huisman En Büyük Yatı 'Sea Eagle II' yi Teslim Etti Hollandalı üretici Royal Huisman, şimdiye kadar inşa ettiği en büyük hacimli yatı sahibine teslim etti. 

Sea Eagle II

Sea Eagle II isimli, üç direkli yelkenli süperyat, 81 metre boyunda. Muazzam boyuyla, aynı zamanda dünyanın en büyük 7. yelkenli yatı ünvanını taşıyor.

Sea Eagle II

Yaz sezonunun kalanını Akdeniz’de geçireceği öğrenilen yeni Sea Eagle II, Dykstra Naval Architects ve tasarımcı Mark Whiteley imzasını taşıyor. 1.150 grosston hacmiyle dünyadaki en büyük alüminyum yelkenli yat olan Sea Eagle II, Rondal marka Panamax armayla donatıldı. Dünya çapında seyir yapabilme kapasitesine sahip olan Sea Eagle II, 21 knot sürate erişebiliyor. 

Sea Eagle II

Yüksek dümen evi ve flybridge güvertesinde dümen istasyonu bulunuyor. Ana güvertenin baş tarafı ise formal yemek bölümü ve salon olarak ayrılmış. Süperyatta 12 kişilik misafir kapasitesi bulunuyor. 6 adet misafir kamarasının biri, tekne sahibi için VIP olarak tasarlanmış. 

 
Fotoğraflar : Tom van Oossanen

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS