Satılık Tekneler

Rossinavi'nin Vector 50 Süperyatı Suya İndi
6/9/2020 Rossinavi'nin Vector 50 Süperyatı Suya İndi Rossinavi; 48,8 metrelik Vector 50 adlı süperyat projesini tamamladı ve suya indirdi. İsminin EIV olduğu öğrenilen süperyat düzenlenen özel tören eşliğinde, Amerikalı sahibinin katılımıyla suya indirildi.

Vector 50

Rossinavi’nin COO’su Federico RossiEIV’yi tersane adına yeni bir basamak olduğunu şu sözlerle belirtti; ''Bu yat,Rossinavi için yeni bir basamak anlamına geliyor. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız, Amerika pazarında yer alma hedefine ulaşıldığı anlamını taşıyor.''

Vector 50

Mart 2018’de satışı gerçekleşen Vector 50 süperyat projesi, Enrico Gobbi’nin Team For Design şirketi tarafından tasarlandı. Şık detaylarıyla dikkat çeken ve kibar hatlara sahip bir tasarım olan süperyat EIV, spor coupe tarzı otomobil tasarımlarını andırıyor.

Vector 50

12 kişilik misafir konaklama kapasitesi sunan süperyat EIV’nin master suit’i, ana güvertede öne dönük biçimde tasarlanmış. VIP kamaralar ise alt güvertede konumlanıyor. Konaklayabilen mürettebat sayısı ise 9 kişi.

Üç kat güverteye sahip olan süperyatın tüm güvertelerine, asansör ile erişilebiliyor. Süperyatın güneş güvertesinde yüzme havuzu da yer alıyor.

Vector 50

Çift MTU 16V 2000 motorları sayesinde maksimum sürati 19 knot. Seyir sürati ise 15 knot ve menzili 3560 deniz mili. 

Fotoğraflar : Michele Chiroli


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS