Satılık Tekneler

Rosetti’den İlk Süperyat Satışı Geldi
12/21/2018 Rosetti’den İlk Süperyat Satışı Geldi
Rosetti Superyachts, ilk süperyat satışını gerçekleştirdiğini açıkladı. 38 metrelik çelik gövdeli explorer satışını kamuoyuna bildiren İtalyan şirket, yeni süperyatın Avrupalı bir müşteriye satıldığını açıkladı.

Rosetti’den İlk Süperyat Satışı Geldi

Henüz tasarım aşamasında olan süperyat projesi, tasarımcı Hydro Tec imzalı. Ravenna, İtalya’da bulunan Vitale tersanesinde yapımının gerçekleşeceği belirtilen süperyatın, başlanacağı tarihten 24 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Yeni süperyat projesinin detaylarının önümüzdeki Ocak ayında açıklanacağı, Rosetti tarafından ayrıca belirtildi. 

Adriyatik kıyısında yer alan San Vitale tersanesi, Rosetti Marino Group’un sahibi olduğu bir tesis. Yaklaşık 160 metrelik kuru iskele ve 4 bin metrekarelik mekanik atölyeye sahip olan tesis, 90 tonun üzerinde kaldırma kapasitesi sunan vinçlerle donatılmış montaj bölümleriyle de hizmet veriyor. San Vitale tersanesi, 35 metreden 140 metreye kadar süperyat projelerine ev sahipliği yapabilir kapasitede.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint