Satılık Tekneler

Robert Allan Ltd. ve MTU'dan Doğalgaz İle Çalışan Römorkör
8/21/2019 Robert Allan Ltd. ve MTU'dan Doğalgaz İle Çalışan Römorkör Denizcilik endüstrisinde gitgide yaygınlaşmaya başlayan doğalgaz kullanımı, sadece çevre dostu olma özelliğiyle değil, düşük maliyetleriyle de tercih sebebi oluyor. Robert Allan Ltd. ile dünyanın önde gelen motor üreticilerinden MTU, doğalgaz ile çalışan sığ su römorkörü inşa etmek için güçlerini birleştirdi.

Robert Allan Ltd. ve MTU'dan Doğalgaz İle Çalışan Römorkör

Yeni pazar seçeneklerini değerlendirebilmek amacıyla bu girişime kollarını sıvayan Robert Allan Ltd. ve MTU, kısa su kesimi sayesinde sığ sularda da hizmet verebilecek bir römorkör için, hali hazırda Amazon Nehri’nde hizmet veren RApide 2800-Z2 römorkörü üzerine bir tasarım geliştirdi. Tasarım ve geliştirme aşamaları tamamlanan römorkör, çift 746 kW’lik MTU ana makinelere sahip olacak. MTU, ana makinelerin dışında LNG depo sistemi ve LNG kontrol ve güvenlik sistemleri gibi sistem entegrasyonlarını da sağlıyor. Römorkörün boyu 28 metre.

Teknik özellikleri:

Boyu: 28 metre
Genişliği: 10,5 metre
Su kesimi: 2,5 metre
LNG kapasitesi: 70 metreküp
Fuel oil: 19,2 metreküp
Su ballastı: 47,9 metreküp

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS