Satılık Tekneler

Riva 130 Bellissima Suya İndi!
8/2/2022 Riva 130 Bellissima Suya İndi! Riva’nın 39,6 metrelik 130 Bellissima modelinin ilk gövdesi suya indirildi. İtalya, La Spezia’daki tesislerinde gerçekleştirilen törenle denize kavuşan motoryat, deniz testlerinin ardından Amerikalı sahibine teslim edilecek. 

Planning gövde yapısına sahip olan motoryat, Riva’nın flybridge serisinin en büyük modeli. Üç kat güverteli motoryatın hacmi 300 GT’nin altında. 

130 Bellissima

Riva’nın son 27 senedir yegâne tasarımcısı olan Officina Italiana Design imzalı olan 130 Bellissima, Ferretti Group CEO’su Alberto Galassi tarafından ‘üstün tekne’ olarak nitelendirildi. Galassi, ''Flybridge serisinin amiral gemisi sıfatını üstlenen bu model, bende muazzam bir hayranlık uyandırdı'' dedi.

130 Bellissima

Suya daha yakın biçimde oturan, tamamen yeni baştan konfigüre edilmiş kıç yapısı, geniş bir plaj kulübü için alan sağlıyor. Bu alanla bir bütünlük içerisinde olan kokpit kısmının toplam alanı 60 metre kareyi aşıyor. Güneş güvertesi ve başüstünde tasarlanmış olan açık yaşam alanları, ayrıca dikkat çekiyor. Ana salonda 2 metreden daha fazla ölçülen tavan yüksekliği ve 270 derecelik manzara açısı sunan geniş pencereler ile oldukça ferah bir atmosfer yaratılmış. 

130 Bellissima

Tasarım ekibi, motoryatın 8 metreye varan genişliğinin tamamından faydalanarak, geniş konaklama alanları ortaya çıkarmış. Master kamara ana güvertede yer alırken, 4 ayrı misafir kamarası alt güvertede konumlandırılmış.

Çift MTU makineye sahip olan Riva 130 Bellissima motoryat, 26 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati de 23 knot. 
 
www.riva-yacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS