Satılık Tekneler

Ritz-Carlton’ın Gemisi Rezervasyon Alımına Başladı
12/30/2019 Ritz-Carlton’ın Gemisi Rezervasyon Alımına Başladı Ritz-Carlton Yacht Collection

İkonik oteller zinciri Ritz-Carlton’ın, denize açılma projesinin ilk aşamasında sona gelindi. Dünyanın önde gelen tatil resort markalarından biri olan Ritz-Carlton’ın ilk cruise gemisi, 2020 ve 2021 sezonları için rezervasyon almaya başladı. 

Ritz-Carlton Yacht Collection

Toplamda 149 lüks süit kamarasında 298 yolcu ağırlama kapasitesine sahip olan Ritz-Carlton Yacht Colletion’ın ilk gövdesi, muhteşem kamaralarında benzersiz bir tatili misafirlerine garanti ediyor.

Ritz-Carlton Yacht Collection

Tavandan yere kadar uzanan camlar, iki katlı süit düzenleri gibi çarpıcı özelliklere sahip olan kamaralarda, okyanus teraslı olanlar da mevcut. Ritz-Carlton Yacht Collection çatısı altında hizmet verecek olan lüks tatil gemileri; spa salonları, su sporları platformları gibi özellikler de sunuyor.

Ritz-Carlton Yacht Collection

Mütevazi boyutları sayesinde şehir limanlarına rahatlıkla yanaşabilecek özellikte olan gemi serisi, tüm gövdeleriyle hizmet vermeye başladığında; Akdeniz, Kuzey Avrupa, Kanada, Kuzey Doğu Amerika, Karayipler ve Latin Amerika turları düzenliyor olacak.

Ritz-Carlton Yacht Collection
 
www.ritzcarltonyachtcollection.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint