Satılık Tekneler

Rambler 88, Newport Bermuda’yı Kazandı
6/18/2018 Rambler 88, Newport Bermuda’yı Kazandı

George David’in Rambler 88’i, Newport’dan Bermuda’ya ilk ulaşan tekne oldu. Bu yıl 51.’si düzenlenen Newport Bermuda yat yarışında toplam 169 tekne yer aldı. 635 deniz mili mesafeli rotayı 50 saat, 31 dakika ve 51 saniyede tamamlayan Rambler 88 yatı, filonun tamamını hatırı sayılır bir farkla geride bırakarak yarışı kazandı. Filonun geri kalanının finiş mücadelesi sürüyor. 

Rambler 88, Newport Bermuda’yı Kazandı

Tipik bir ‘orta boyutlu tekne’ yarışı olarak nitelendirilen Newport Bermuda yarışının bu seneki versiyonunda, rüzgar şartları genel olarak sakin devam ediyor. Deniz koşulları da bir o kadar dingin ve dalgasız. Finişin ardından konuşan Rambler 88 taktisyeni Brad Butterworth, yarış boyunca ıslanmadıklarını söyledi; ''Güvertede yarış boyunca hiç su olmadı. En azından bizim bulunduğumuz kıç tarafta. Ekibin navigatörü bize doğru rotayı verdi ve biz de pruvamızı o yöne çevirerek zaferi kazandık.''

Rambler 88, Newport Bermuda’yı Kazandı.

Bermuda bölgesine yaklaştıkça düşen rüzgar şiddetinde, filonun geri kalanı finiş mücadelesine devam ediyor. An itibariyle filonun tamamının oldukça düşük havada seyrettiği rapor ediliyor.

Fotoğraflar : Nic DouglassYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS