Satılık Tekneler

Rafael Nadal’ın Yeni Süperyatı: 80 Sunreef
6/11/2020 Rafael Nadal’ın Yeni Süperyatı: 80 Sunreef Rafael Nadal, yeni 80 Sunreef motoryatını teslim aldı. Dünyaca ünlü tenis yıldızının yatı Mallorca’da teslim edildi. Motoryatın adı Great White.

80 Sunreef

Sunreef tarafından Polonya’da yapımı tamamlanan ve geçen ay suya indirilen motoryat, deniz testleri ve son rötuşlarının ardından Nadal’a teslim edildi.

80 Sunreef

Daha önce Beethoven isimli Monte Carlo Yachts’ın MCY 76 modeli motoryatına sahip olan dünyanın iki numarası; uzun menzilli seyir kapasitesine sahip ve geniş yaşam alanı sunabilen motoryat tercihi doğrultusunda, Sunreef’in müşterisi oldu.

80 Sunreef

Sunreef’in kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Francis Lapp, teslimat hakkında şunları söyledi; ''Bu teslimat tersanemiz için unutulmaz bir anı olacak. Rafael Nadal gibi muazzam bir atlet ve karaktere yat teslim etmek harika bir şey. Rafa ve eşi Maria’ya, hayal ettikleri yatı ortaya çıkarabilmek için ekibim üstün bir çaba sarfetti.''

80 Sunreef
 
Fotoğraflar : Sunreef Yachts

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS