Satılık Tekneler

​PRADA Cup, Auckland’da Başladı..!
1/15/2021 ​PRADA Cup, Auckland’da Başladı..! ​PRADA Cup, Auckland’da Başladı..!

America’s Cup
heyecanı Auckland, Yeni Zelanda’da tüm hızıyla sürüyor. PRADA Cup’ın ilk bölümü olan Round Robin 1’de INEOS Team UK önce NYYC American Magic ile, ardından Luna Rossa Prada Pirelli Team ile mücadele etti. Maçlarda gülen taraf İngiliz ekibi oldu. 

​PRADA Cup, Auckland’da Başladı..!

Aralık ayındaki yarışlara göre performansını hayli arttırmış olan INEOS Team UK’in, manevralar ve tekne sürati anlamında büyük yol kat ettiği gözlendi. INEOS Team UK’in Luna Rossa Prada Prelli Team ile karşılaştığı günün ikinci yarışında, her kolda aynı tarafı tercih eden İngiliz ekibi, yakın geçen mücadelede 28 saniye farkla galip gelen taraf oldu. 

​PRADA Cup, Auckland’da Başladı..!

Round Robin 1 olarak adlandırılan ilk etap mücadeleleri yarın devam edecek. Luna Rossa Prada Prelli Team ile American Magic’in karşılaşacağı ilk round’un ardından, Round Robin 2 için INEOS Team UK ile NYYC American Magic karşı karşıya gelecek. www.americascup.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS