Satılık Tekneler

Pininfarina’dan Yeni Refit Programı
5/31/2021 Pininfarina’dan Yeni Refit Programı Dünyanın önde gelen tasarım şirketlerinden Pininfarina, yeni yat refit bölümünü Venedik Yat Fuarı’nda açıkladı. Pininfarina Nautical’ın bir parçası olarak tanıtılan refit programı, özellikle nostaljik tekneleri yenileyen ve sahiplerinin talepleri doğrultusunda kişiselleştiren çalışmalar yapacak. Pininfarina Nautical’ın refit programının ilk çalışması, 28 metre boyunda 1977 model bir Benetti motoryat.

Motoryat-Mazal

Venedik Yat Fuarı’nda gerçekleştirilen refit programının tanıtımında açıklanan ilk proje, VZ Yacht tersanesi iş birliğiyle yapılacak. İlk olarak 1977 yılında suya indirilen motoryat Mazal’ın, yenilenmiş halinin görselleri de paylaşıldı. Tarihi bir motoryat olan Mazal’ın dış görünümünde değişiklikler yapılırken, modern bir motoryatın sahip olacağı tüm standart donanımlar Mazal’a eklenecek. 

Motoryat-Mazal

Motoryatın dış görünümündeki temel değişiklikler yeni burun, kıç ve flybridge tasarımıyla geliyor. Hard top tavanında güneş enerjisi panelleri yer alıyor. Flybridge güvertesinde barbekü ve oturma alanı bulunuyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint