Satılık Tekneler

Philippe Briand, Perfect 60’ın Görsellerini Paylaştı!
12/11/2019 Philippe Briand, Perfect 60’ın Görsellerini Paylaştı! Londralı süperyat tasarımcısı Philippe Briand, 62,85 metrelik konsept yelkenli süperyatının yeni görsellerini paylaştı. 

Perfect 60

Geçtiğimiz hafta Londra’da gerçekleştirilen basın sunumunda konuşan Briand, ''minimal gövde çizgilerine sahip özel bir tasarım’' olarak nitelendirdiği yelkenli tasarımını geliştirirken, bir veya iki kişinin sahibi olacağı bir konsept üzerinde durulduğunu belirtti. Briand bu tasarımda, yelkenli yat endüstrisinde zirveye ulaşıldığının altını çizdi. 

Perfect 60

''Yelkenli yat endüstrisi olarak bu ‘camdan tavanı’ artık zorlamaya başladık, ancak bir adım ötesine geçmemiz için çok yönlü düşünmemiz gerekiyor. Perfect 60 tasarımı, yeni teknolojiyle birlikte sürdürülebilirliği ön planda tutan bir proje.'' dedi.

Perfect 60

Perfect 60 yelkenli yat konsepti ilk olarak, 90 metrelik süperyat SY 300 ile birlikte geçtiğimiz Nisan ayında tanıtılmıştı. Briand yeni Perfect 60 için, SY 300’ün küçük kardeşi yakıştırmasını kullanmıştı.

Perfect 60 
Perfect 60, 62,85 metre boy uzunluğuna ve 10,5 metre genişliğe sahip. Tek direkli bir tasarım olan bu konsept, karbon fiber direk ve arma donanımıyla tasarlandı. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS