Satılık Tekneler

Pershing 8X Piyasaya Çıkıyor
2/1/2019 Pershing 8X Piyasaya Çıkıyor Pershing, yeni karbon fiber modeli 8X’i, geride bıraktığımız Boot Düsseldorf’ta tanıttı. X Generation serisinin en yenisi olan 8X, Pershing 9X ve 5X modelleri arasındaki boşluğu doldurmak üzere tasarlandı. 

Pershing 8X

Bir Ferretti markası olan Pershing, çatı firmanın çokça çalıştığı tasarımcı Fulvio De Simoni’yle bu projede de işbirliği yaptı. Yeni 8X’de, yaşam alanları için fazlaca mekan oluşmasını sağlayan özel kokpit tasarımı öne çıkıyor. 

Pershing 8X.

Boyu 83 feet olan Pershing 8X motoryat, çift 2435 beygir MTU 16V makinelerle donatılıyor. Kuvvetli motorları ve hafif karbon fiber gövde yapısı sayesinde 45 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 38 knot. Pershing alıcının ihtiyacına göre, müşterilerine 2638 beygirlik MTU seçeneğini de ayrıca sunuyor. Bu opsiyonla maksimum sürati 48 knot’a kadar yükseliyor.

Pershing 8X..

Motoryatın kokpit alanının ötesinde, başüstü ve güneş güvertesinde de güneşlenme minderleri yer alıyor. Ek olarak açık oturma alanları da tatmin edici. Ana güvertenin salonunda, C-şeklinde bir oturma grubu ve 8 kişilik yemek masası var.

Pershing 8X,

Alt güvertede 4 adet kamara mevcut. Master kamara gövdenin merkezinde ve tüm genişliğinden faydalanacak biçimde tasarlanmış. Makine dairesinin arka kısmında ise, 2 adet mürettebat kamarası var.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS