Satılık Tekneler

Palumbo’dan Beş ‘Dev’ Refit
3/31/2021 Palumbo’dan Beş ‘Dev’ Refit Palumbo Superyacts, geride bıraktığımız yıl, sektörde ses getiren beş refit çalışmasına imza attı. İşte süperyat pazarı ve charter dünyasında adından söz ettiren Palumbo’nun, başarıyla tamamladığı beş refit projesi:

Solandge

Solandge

2020 yılının öne çıkan refit işlemlerinin başında 85,1 metre boyundaki Lürssen yapımı Solandge geliyor. Refit işleminin en dikkat çeken kısmı değiştirilen gövde boyası olan Solandge, yepyeni görünümüyle 2021 sezonuna hazır.

Titania

Titania

Bir diğer Lürssen yapımı süperyat Titania, Palumbo Superyachts Marseille’in 2020 refit projelerinden biri. Boyu 73 metre olan Titania, ilki 10 gün süren iki aşamalı refit sürecinden geçirildi. İlk aşamada dümen palaları, dengeleyiciler ve gövde de çalışmalar yapılırken, ikinci aşamada başta yemek odasının tavanının yeniden yapılması olmak üzere, iç yaşam alanlarında yenilikler yapıldı.

92 Metre Feadship

92 Metre Feadship

Adı henüz bilinmeyen anonim bir Feadship, 2020’de Palumbo’nun refit projelerinden biri oldu. Rengi değiştirilen dev süperyat ile ilgili detaylı bilgi paylaşılmadı. 

Mary-Jean II

Mary-Jean II

ISA Yachts yapımı 61,7 metrelik Mary-Jean II, geçtiğimiz yıl Palumbo Superyachts’ın Ancona tesislerinde refit işleminden geçirildi. Proje yöneticisi Pasquale Sellitto süpervizörlüğünde tamamlanan projede, asıl olarak atık tankının yeniden kaplanması işlemi gerçekleştirildi. Bunun ötesinde çok sayıda geliştirme işlemi de refit sırasında yapıldı. 

Woodpecker Cube

Woodpecker Cube

Bir Nautor’s Swan yelkenli yatı olan Woodpecker Cube, Palumbo’nun refit yaptığı yatlar listesinin 2020 sayfasında yer aldı. Yelkenli yatın dış yüzeyleri yeni baştan parlatıldı. İlk etapta, gövde üzerinde kalan eski boya ve yağlar temizlendi. Hemen akabinde özel kaplama ve yeni boya uygulandı.

www.boatinternational.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS