Satılık Tekneler

Overmarine’den Çifte Tören!
6/13/2019 Overmarine’den Çifte Tören! Overmarine Group, 43 ve 45 metrelik projeleri Milano ve Capri’yi, Pisa’daki tersanesinde gerçekleştirilen törenle suya indirdi. 

Alberto Mancini tarafından tasarlanan iki süperyatın son rötuşları tamamlanacak ve sahiplerine teslimatı gerçekleşecek. 

Milano & Capri

Milano, tersanenin Mangusta Oceano serisindeki dördüncü 43 metre süperyatı. Tersane tarafından ‘deniz üstüne bir villa hayali’ olarak nitelendirilen süperyattan bir önceki üçüncü gövde, geçtiğimiz Mart ayında suya indirilmişti.

Milano’nun ilk seyirlerini Amalfi kıyısı ve Karayipler’de gerçekleştireceği belirtildi. Geniş pencerelere sahip olan süperyat, bahsi geçen muhteşem manzaralı coğrafyalarda, iç mekanında aydınlık ve ferah atmosferiyle baş döndürecek. Cam kapılar ve katlanarak dışa açılan balkonlar, bu fikrin destekleyici unsurları olarak karşımızda.

Milano’nun sonsuz havuzu ve kıç taraftaki geniş beach club’a akan şelalesi, dikkat çekici tasarım özelliklerinin başlıcaları. Diğer taraftan transatlantik menzil sunan süperyat, 11 knot seyir süratiyle 3 bin deniz mili mesafe katedebiliyor.

Mangusta GranSport 45 tipi olan Capri’nin, geniş ve aydınlık ana güvertesi dikkat çekiyor. Sonsuz havuz ve şelale gibi tasarımsal unsurlara sahip olan süperyatta, 7 kişilik jakuzzi ve başüstü güvertesinde büyük güneşlenme alanı da var. 

Maksimum sürati 26 knot olan Capri, 11 knot seyir süratiyle 3500 deniz mili menzil sunuyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS