Satılık Tekneler

Otam 90 GTS Projesi
7/22/2022 Otam 90 GTS Projesi Otam, 2024’te suya indirmeyi planladığı yeni projesini tanıttı. Giuseppe Bagnardi imzalı motoryat, Otam’ın marka değerlerine ışık tutan bir tasarım. 24 metre altı bir motoryatta, çok daha büyük sınıfların standartlarını taşıyan 90 GTS, markanın Fast & Iconic serisinin en yeni üyesi olacak. 

90 GTS

Gövdesi, pazarda hatırı sayılır bir başarı yakalayan, Fabio Buzzi imzalı, 80 Record’un yeni bir versiyonu olan 90 GTS, genel çerçevede bir günlük gezi veya süperyat takip teknesi profiline sahip. Otam, yeni tasarımın açılır hard top tavanlı standart versiyonunun yanı sıra soft top tavanlı, tam veya yarım boy ön camlı versiyonlarını da piyasaya sürecek. Bu versiyonlarda master kamara gövdenin merkezinde yer alacak. 

90 GTS

Otam 90 GTS’in ilk gövdesinde çift MTU 2600 beygirlik motorlar yer alacak. Ön görülen maksimum sürati 40 knot üzeri olacak şekilde hesaplanıyor. 

www.otam.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS