Satılık Tekneler

Oceanco 109 Metrelik Projesini Suya İndirdi
11/20/2018 Oceanco 109 Metrelik Projesini Suya İndirdi Dünyanın önde gelen süperyat üreticilerinden Hollandalı tersane Oceanco, 109 metrelik dev süperyat projesini suya indirdi. Dış tasarımı Nuvolari Lenard imzalı olan süperyatın mühendisliğini, Lateral Naval Architects firması tamamladı. Dev projenin adının ''Bravo'' olduğu açıklandı. 

Bravo

Hollandalı üretici, yeni projesini; ''Oceanco’nun, geleceğin yat tasarımlarına bakışı'' olarak değerlendirdi. Yeni nesil ''LIFE''; yani daha uzun, daha yenilikçi, daha verimli ve daha çevre dostu tasarımların birinci örneği olarak nitelendirildi.

Yeni süperyat ağırlık dengesi, güç, teknik bölümleri ve lüks iç mekan gibi unsurlarıyla öne çıkıyor. İç mekanı Reymond Langton Design tarafından tasarlanan süperyat, tasarımcı firmanın ortaklarından Pascale Reymond tarafından şöyle özetlendi; Dekorasyonda benzersiz işlemeler ve imza niteliğinde mobilyalar yaratmak için adeta sanatçılarla çalıştık. Neticede ortaya sıcak ve davetkar bir atmosfer çıkarmayı başardık.''Genişliği 16,3 metre olan süperyat Bravo; 17,5 knot sürate erişebiliyor. Süperyatın yıl sonunda planlanan teslimatından önce, Kuzey Denizi’nde deniz testlerini gerçekleştirmesi bekleniyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS