Satılık Tekneler

NEEL TRIMARANS Kaldığı Yerden Devam Ediyor!
4/17/2020 NEEL TRIMARANS Kaldığı Yerden Devam Ediyor! NEEL TEAM

Çok gövdeli gezi teknelerinde bir devrim yaparak, 2010 yılından bu yana ürettiği trimaranlarla tanınan Fransız marka NEEL TRIMARANSCovid-19 salgını nedeniyle ara verdiği üretiminine devam ediyor. 

NEEL TRIMARANS

Çalışanlarını korumak üzere gerekli tüm önlemleri tamamlayan NEEL TRIMARANS'ın tersanesinde, üretim geçtiğimiz 14 Nisan’dan itibaren aşamalı olarak başladı.  

NEEL TRIMARANS
  
NEEL TRIMARANS, denizcilik sektöründe üretime yeniden başlayan ilk şirketlerden biri oldu. Şirket yetkilileri, bu kararın alınmasında etkili olan başlıca nedenlerin; 

NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS
NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS

Siparişlerini teslim ederek müşterilerin güvenine layık olmak, çalışanların ücretlerinin %100’ünü kazanmalarını sağlamak ve ekonomik etkinliklerin devamını sağlamak üzere gösterilen ulusal çabaya katkıda bulunmak olduğunu ifade ediyorlar.  

NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS
NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve ekonomik açıdan sağlam bir firma olarak tanınan NEEL TRIMARANS, bu sayede tüm dünyanın içinde bulunduğu olağan dışı şartlarda dahi tüm yatırım projelerini devam ettiriyor.  

NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS
NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS

Yıllık cirosu 15 milyon Euro olan ve 120 çalışanı bulunan, tüm modellerden yılda 30 tekne kapasitesine ulaşan firma; 2020 yılında iki yeni fabrikanın inşası ve LEEN TRIMARANS adlı yeni motorlu trimaran serisinin yaratım süreci için 4 milyon Euroluk yatırım yaptı. Bu amaçla iki yatırım fonuyla (Crédit Mutuel Océan ve Aquiti Gestion) ortaklık kuran NEEL TRIMARANS, sermayesini 2 Milyon Euro artırarak öz kaynaklarını güçlendirdi.  

 
NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS
NEEL TRIMARANS NEEL TRIMARANS

Büyüme hızı yıllardır 2 haneli rakamların üzerinde seyreden NEEL TRIMARANS, organizasyonunda yaptığı bu konsolidasyon sayesinde gelişimini sürdürüyor.

NEEL TRIMARANS

E-TREND Yatçılık LTD.
Mustafa Soyutürk

Telefon : 0533 465 44 16 
               0212 318 01 29
E-mail  : info@neel-turkiye.com

www.neel-trimarans.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS