Satılık Tekneler

Nauta Yachts’tan 78 Metrelik Konsept ''The Island''
5/6/2019 Nauta Yachts’tan 78 Metrelik Konsept ''The Island'' Nauta Yachts’ın yepyeni konsepti ‘The Island’, muazzam beach club alanıyla görenleri hayrete düşürecek.

Nauta Yachts-The Island

İç ve dış tasarımını Nauta’nın yaptığı 78,4 metrelik konsept süperyat, cömertçe kullanılmış camlar ve geniş çıkma güverteleriyle dikkat çekiyor. Bar ve sualtı ‘nemo lounge’ gibi unsurlarla birlikte iskele ve sancak taraflardan açılan teraslara sahip olan kıç taraftaki beach club alanı, Nauta tarafından ‘Ada’ olarak anılıyor. Beach club, açılan teraslarıyla birlikte tam 280 metre kare bir alan sağlıyor.

Nauta Yachts-The Island

İsmini muazzam beach club’ından alan The Island konseptinde, 12 kişilik misafir kapasitesi var. Toplam mürettebat sayısı ise 23 kişi. Süperyatın üst güvertesi sadece tekne sahibine ayrılmış durumda. Tekne sahibi süitinden helikopter pistine doğrudan erişim var.

Süperyatın kıç güvertesinde tuzlu su yüzme havuzu yer alıyor. Havuz kullanılmadığında, tik tabanı hidrolik sistemle yükselerek güverte alanını arttırıyor. 

Süperyatın geniş garajı, 9 metrelik bir servis botu ve 10 metrelik bir servis teknesiyle birlikte, çeşitli su sporları oyuncakları ve yelkenli dingi taşıyacak alanı rahatlıkla sunuyor. 

 
www.nautayachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS