Satılık Tekneler

Monte Carlo Yachts 105
2/1/2022 Monte Carlo Yachts 105 Monte Carlo Yachts 105

Monte Carlo Yachts
’ın popüler amiral gemisi projesi yeniden hayata geçiriliyor. 10 yılı aşkın süredir piyasada olan model, çağdaş donanımları ve yenilenen tasarımıyla en az eskisi kadar göz kamaştırıyor.

Monte Carlo Yachts 105

Carlo Nuvolari
ve Dan Lenard işbirliğiyle ortaya çıkarılan tasarımın en dikkat çeken özelliği, tasarımın bütününe muhteşem bir uyum sağlayan sky lounge güvertesi. Pazarda genellikle beğenilmeyen, kısmen kapalı üst güverte tasarımının, MCY 105’in tasarımında bu denli uyum sağlaması ilk bakışta göze çarpıyor.

Monte Carlo Yachts 105

Tamamlandığında Asya’ya gönderilecek olan bir numaralı gövdenin sky lounge güvertesinde, karşılıklı kanepelerin çevrelediği yuvarlak yemek masası yer alıyor. Arka tarafında ise wet bar olan güneş terası mevcut. 

Monte Carlo Yachts 105

Motoryatın tekne sahibi kamarası ana güvertenin baş tarafında konumlanıyor. Bu sayede, alt güvertede yer alan 3 misafir kamarası için alan kullanımı hayli cömert bir biçimde sağlanmış. Mürettebat kamarası da yine alt güvertede, makine dairesinin ön tarafında yer alıyor. 

Monte Carlo Yachts 105

Teknik detayları:

Boyu: 32,30 metre
Genişliği: 7,20 metre
Maksimum sürati: 25 knot

www.mby.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS