Satılık Tekneler

Monaco Yacht Show’da Bolide 80 Rüzgarı
9/27/2022 Monaco Yacht Show’da Bolide 80 Rüzgarı Victory Design’ın yeni açıkladığı Bolide 80 motoryat, Monaco Yacht Show’da meraklılarıyla buluşacak. Boyu 24 metre olan yüksek performanslı motoryat Bolide 80, 75 knot sürate erişebilecek.

Bolide Series

Napoli, İtalya menşeili tasarım stüdyosu Victory Design, yat dünyasının odağında olacak olan Monaco’da aynı zamanda, Bolide serisinin amiral gemisi olacak olan 50 metre boyundaki Bolide 170 modelinin de tanıtımını yapacak. 

Bolide Series

Eugenio Voltolina süpervizörlüğünde, Persico Marine tersanesinde yapımı devam eden Bolide 80 motoryat, GRP malzemeden üretiliyor. Performans odaklı bir tasarım olan Bolide 80, dizel MAN motorlarla donatılacak.

Bolide Series

Seyir sürati 55 knot olarak açıklanan motoryatın maksimum sürati 75 knot olacak. Dudak uçuklatan bu performans verileri, kompozit flaplarının yanı sıra Flexitab & TS’nin patentli T-Drive itiş sistemi sayesinde ortaya çıkıyor. 

Bolide Series

Yumuşak mermer desenleriyle birlikte karbon ve deri detaylara sahip olan iç mekanlarda, İtalyan tasarımı dikkat çekiyor.

Bolide Series

Monaco Yacht Show’da tanıtılacak olan büyük model Bolide 170’de 50-70 knot süratlere erişebilecek bir motoryat olarak tasarlandı. 70 knot’a çıkabilen daha güçlü versiyonu, hibrit güç ünitesine sahip olacak. Aynı zamanda 10 kişilik misafir kapasitesi ve tatmin edici iç yaşam alanları sunacak.
 

Bolide Series Bolide Series

bolideyachts.com
www.monacoyachtshow.com
www.superyachttimes.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS