Satılık Tekneler

Mangusta Oceano, ABD Lansmanını Yaptı
11/21/2018 Mangusta Oceano, ABD Lansmanını Yaptı
Overmarine Group’un üç kat güverteli ve uzun menzilli süperyatı Mangusta Oceano, Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda tanıtıldı. Amerika lansmanı niteliğindeki tanıtımda, süperyatın detayları meraklılarıyla paylaşıldı. 

Mangusta Oceano

Alberto Mancini tasarımı olan süperyat, çelik ve alüminyumdan üretildi. Toplamda 12 kişilik misafir kapasitesi sunan süperyatın, kendine özel balkonu ve salonu bulunan tekne sahibi bölümü tanıtımda dikkat çekti. Denizci yapısı ve uzun yakıt menzili gibi özellikleri sayesinde okyanus geçişleri ve egzotik coğrafyalarda seyir imkanı sunan süperyat, misafirlerine benzersiz tecrübeler yaşatmayı garanti ediyor.

Mangusta Oceano.

Çok daha büyük süperyatlarda karşımıza çıkan sonsuz havuz, şelale ve direkt denize erişimi mümkün kılan geniş beach club gibi özellikler, Mangusta Oceano’da yer alıyor. 

Üstün üretim kalitesi sayesinde etkileyici performanslar ortaya koyan süperyat Mangusta Oceano, 11 knot seyir süratiyle 4.500 deniz mili mesafe katedebiliyor. Seyir esansında titreşim ve gürültüyü minimize eden malzemelerin kullanıldığı Mangusta Oceano, aynı zamanda CFD sistemiyle optimize edilmiş gövde yapısı sayesinde yakıt tasarrufu açısından da oldukça başarılı.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS