Satılık Tekneler

Lynx Yachts'tan 29 Metrelik Crossover
7/21/2020 Lynx Yachts'tan 29 Metrelik Crossover

Lynx Yachts, 29 metrelik yeni Crossover konseptini tanıttı. Dragoni Design Lab işbirliğiyle geliştirilen konsept süperyat tasarımına, Orion ismi verildi.


Lynx Yachts,Orion

 
Yacht Club de Monaco’da düzenlenen basın konferansında tanıtılan yeni konsept; Lynx’in pazarlama müdürü Filippo Rossi tarafından ''çok kapsamlı ve uzun soluklu pazar araştırmaları ve analizleri neticesinde ortaya çıkarıldı'' cümlesiyle görücüye çıktı.

Lynx Yachts,Orion,

Modern bir tasarım olan süperyat Orion, Akdeniz stilini yansıtan çizgilere sahip. Açık alanlara sahip ve engelsiz biçimde yatın güverteleri arası yürünebilen tasarımın, kıç tarafındaki plaj kulübü platformundan baş üstünde konumlanan oturma alanına rahatlıkla geçilebiliyor.

Süperyatın ana güvertesindeki kıç platformunda, 6 metreye kadar servis teknesi taşınabiliyor. Bu sayede, ana güvertedeki herhangi bir eşyanın kaldırılması gerekmiyor.
Dümenevi üst güvertede konumlanıyor. Kıç tarafta panoramik manzaralı yemek alanı, açık veya istendiğinde kapalı şekilde organize edilebiliyor. Bu bölümün arkasında ise, geniş açıklık alana sahip bar bölümü yer alıyor.


Tasarımın alt güvertesinde ikisi ikiz yataklı, biri VIP ve biri master olmak üzere 4 kamara yer alıyor. Master kamara, gövde genişliğinin tamamından faydalanıyor. Mürettebat bölümü makine dairesinin kıç tarafında konumlanırken, mutfak bölümü ise ana güvertede iskele tarafta.

www.lynxyachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS