Satılık Tekneler

Lürssen’in TIS Projesi Denize Açıldı
11/8/2018 Lürssen’in TIS Projesi Denize Açıldı Lürssen, TIS adlı projesi olan 111 metrelik süperyatının deniz testlerine başladı. Geçtiğimiz yaz tersanenin Rendsburg’daki tesislerinde suya indirilen bir diğer süperyat projesinin akabininde, Ağustos ayında suya indirilen yeni 111 metrelik süperyat yıl sonuna doğru sahibine teslim edilecek. 

Lürssen, TIS

6 kat güverteye sahip olan dev süperyat, öncesinde Project Palo Alto olarak anılıyordu. Süperyatın iç ve dış tasarımını İngiliz stüdyo Winch Design yaptı. Detayları henüz açıklanmayan süperyat, düz hatlarla birleşen kıvrımlı çizgileriyle dikkat çekiyor. 

Lürssen, TIS .

Tersaneden proje hakkında daha öncesinde yapılan bir açıklamada, ‘uzun ve dengeli çizgilere sahip şık bir tasarım’ olarak bahsedilmişti. Genişliği 16,85 metre olan yat, oldukça büyük iç hacimlere sahip. Açık yaşam alanları da, büyük partilere ev sahipliği yapacak konforlu mekanlar sunuyor. Projenin yönetimini ise Moran Yacht & Ship firması gerçekleştirdi. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS