Satılık Tekneler

LP Design’dan Explorer Tipi ''Commodore 57''
4/8/2021 LP Design’dan Explorer Tipi ''Commodore 57'' Commodore 57

Liebowitz & Pritchard
yeni explorer tipi konsept süperyatını tanıttı. Boyu 57 metre olan konsept tasarımın adı Commodore 57. Çağdaş ve klasik bir tasarım olarak betimlenen süperyat, ilk bakışta safkan bir explorer izlenimi verse de aslında tam anlamıyla bir gezinti yatı. 

Commodore 57

Commodore 57, dalga kırıcı burun ve kalp biçiminde tasarlanmış kıç yapısı sayesinde, zorlu sularda dengeli seyir yapabilmesi için tasarlandı. Süperyatın tüm yaşam alanları en lüks süperyatlara taş çıkaracak nitelikte. 

Commodore 57

Süperyatta iki ayrı spa havuzu yer alıyor. Bunlardan biri 4,7 metrelik tuzlu su havuzu. Bu havuz ana güvertenin kıç tarafında, güneşlenme alanı ve bar bölümünün bitişiğinde konumlanıyor. İkinci havuz ise başüstü güvertesinde, yüksek oturma platformlarının ortasında olacak şekilde tasarlanmış.

 Commodore 57

Bu bölümün hemen arkasında ise; önceden programlanabilen, robotik vinç ile suya indirilen 5,5 metrelik kurtarma botu duruyor. Süperyatın plaj kulübü, sauna ve masaj süiti alt güvertede misafirlere hizmet veriyor. 

Commodore 57 Commodore 57

Tasarımcı, konsept süperyat projesi Commodore 57’nin 16 knot sürate erişebilecek bir tasarım olduğunu açıkladı. Süperyatta, hibrit dizel ve elektrik IMO III temiz emisyon sertifikalı motorlar tercih edilecek.

Commodore 57
 
Fotoğraflar: LP Design

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS