Satılık Tekneler

Klasik Feadship Motoryat Satılık
7/4/2022 Klasik Feadship Motoryat Satılık Boyu 31,09 metre olan Feadship yapımı klasik motoryat Nereus, satış listelerinde yerini aldı. 

nereus boat

Çelik ve alüminyumdan inşa edilen klasik motoryat Nereus, 1969’da sahibine teslim edilmiş ve Atlantik Okyanusu’nu geçen ilk Feadship yapımı motoryat olarak tarihe adını yazdırmıştı. De Voogt tasarımı olan motoryat Nereus, 2021 yılında motoryat tasarımı ve gemi inşa uzmanlarının liderlik ettiği bir grup tarafından refit işi altına alındı. Baştan aşağı elden geçirilen motoryatın refit faturasının, 20 milyon doları aştığı açıklandı. 

nereus boat

Sahip olduğu 3 kamaralı konaklama kapasitesinde, toplam 6 kişilik misafir grubu yer bulabiliyor. Tüm kamaralar tamamen yenilendi ve eğlence sistemleriyle donatıldı. Son derece uyumlu tik kaplamalarla dekore edilen iç mekanda, 4 kişilik mürettebat için iki ayrı kamara yer alıyor.

nereus aft

Motoryatın ana salonu ve yemek alanı açık plan olarak revize edildi ve zengin renklere sahip tik zeminler ile döşendi. Genişliğinin 7,62 metreyi bulması, iç mekanlarda hayli ferah bir ortam yaratılmasına imkan tanıdı. Refit işlemleri kapsamında dekorasyon tarafında da, eskiyen tüm mobilyalar yenileriyle değiştirildi. Tavan ve aydınlatmalar da tamamen yenilendi. 

nereus sundeck

Çift Caterpillar 660 beygirlik dizel motorlarla donatılan motoryat Nereus, 12 knot sürat ile 2400 deniz mili menzil sunuyor. Motoryata aynı zamanda, Naiad sıfır-sürat dengeleyicileri eklendi. 

feadship-blue-interiors

Nereus için talep edilen liste fiyatı, 6 milyon 200 bin Dolar. 

www.feadship.nl
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS