Satılık Tekneler

Katamaran Long Island 78 Teslim Edildi
2/24/2021 Katamaran Long Island 78 Teslim Edildi JFA Yachts’ın en güncel projesi olan Long Island 78 Powercat model katamaranının ilk gövdesi, sahibine teslim edildi. Adı 4Ever olan katamaran gövdeli motoryat, JFA’nın Concarneau, Fransa’daki tesislerinden ayrılacak. 

Long Island 78 Powercat

24 metre boyundaki katamaran gövdeli motoryat 4Ever, Pasifik Okyanusu’ndaki büyük seyrinden önce Akdeniz’de ilk seyrini gerçekleştirecek. 

JFA’nın uzun dönemli tasarım ortağı Marc Lombard ile birlikte geliştirilen Long Island 78 Powercat; 11,17 metre genişliğe sahip. Maksimum draftı sadece 1,24 metre olan motoryat, sığ sularda seyir yapmak için ideal bir model.

Long Island 78 Powercat 

Motoryatın gövdesi alüminyumdan ve üst binası hafif kompozit malzemelerden üretildi. İç mekan tasarımları Franck Darnet Design firmasının imzasını taşıyor. Karışık meşe ve koyu tonlar iç mekanda dikkat çekiyor. Katamranın 5 kamaralı düzeninde, toplam 10 kişilik misafir grubu konaklayabiliyor. Tekne sahibi süiti ise 20 metre karelik bir alan sunuyor. 

Long Island 78 Powercat

Long Island 78, çift 500 beygirlik motorları sayesinde 18 knot sürate erişebiliyor. Konforlu seyir sürati ise 12 knot. Öte yandan 8 knot süratte 3400 deniz mili menzil sunuyor. 

Long Island 78 Powercat

www.jfa-yachts.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS