Satılık Tekneler

Isaac Burrough’un 100 Metrelik Konsepti
8/29/2018 Isaac Burrough’un 100 Metrelik Konsepti Boyut ve mimari nitelikler açısından daha ‘kalın’ tarafta yer almayı seven tasarımcı Isaac Burrough, yepyeni bir konsept süperyatla karşımıza çıktı. Tam boyu 100 metre olan süperyat, sıra dışı çizgileriyle dikkat çekiyor. 

Isaac Burrough

Amsterdam menşeili tasarım stüdyosunun en yeni ürünü olan konsept, büyük yüzeylere, düz hatlara ve keskin açılara sahip. Tüm bu özellikleri muazzam bir sadelikle ortaya koyan tasarım, ilk bakışta ‘güçlü’ bir imaj çiziyor.

Isaac Burrough

Masif ve yüksek burun yapısı, süperyata 11 metrelik bir borda yüksekliği kazandırıyor. Tasarımın başlangıç çizgisi olan burun kısmı, süperyatın geri kalanında göze çarpan açılı şekillerin kaynağı niteliğinde.

Isaac Burrough
Isaac Burrough Isaac Burrough

Tasarımın en dikkat çekici özelliklerinden biri de, iki ayrı güverte katına doğru keskin çizgilerle devam eden camları. Bu camlar tasarımın sıra dışı şekli sayesinde, tekne sahibi kamarasında tavandan yere kadar uzanmasını sağlıyor. 

Isaac Burrough

Isaac Burrough’un yeni konsepti 17,1 metrelik genişliğe sahip. Bu sayede süperyatın kıç tarafında tasarlanmış olan beach club, oldukça geniş bir alan sunuyor. Üstelik bu alan her iki yana açılan teraslar sayesinde, daha da genişleyebiliyor. Süperyat konseptinin öne çıkan bir diğer özelliği ise, ana güvertede konumlanan cam tabanlı yuvarlak yüzme havuzu.
 
Isaac Burrough

Fotoğraflar : Isaac Burrough Design


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS