Satılık Tekneler

İlk CL96 Motoryat Hazır !
6/22/2021 İlk CL96 Motoryat Hazır !

CL Yachts
, CLX96 SAV tipi motoryatının ilk gövdesini suya indirmeye hazırlanıyor. Hong-Kong menşeili üretici, yeni motoryatının yapımına 2020’nin son bölümünde başlamıştı. Temmuz 2021’de teslim edilmesi planlanan motoryatın yapımında, son aşama geride kaldı. 

CLX96 SAV

Motoryatın mühendisliğini Alfaro Design yaptı. İç ve dış tasarımlarını ise Jozeph Forakis hayata geçirdi. Özellikle tasarım anlamında birden fazla ödüle layık görülen CLX96 SAV, konfor ve lüksten ödün vermeyen explorer kapasiteli bir motoryat.

CLX96 SAV

Açık plan yapısı sayesinde oldukça ferah yaşam alanları sunan CLX96 SAV, dikey burun yapısıyla iç mekanlarda da hacimleri üst seviyelere taşıyor. Skylounge güvertesinin ön bölümünde güneşlenme alanı yer alıyor. Baş üstü güvertesinde ‘Piazza del Sole’ tarzı oturma alanının yanı sıra, ikinci bir güneşlenme alanı tasarlanmış. Kıç tarafta ise, hidrolik sistemi sayesinde su hattına kadar alçalabilen platforma sahip plaj kulübü var. 

CLX96 SAV

Yeni CLX96’da 8 kişilik misafir kapasitesi var. Yüksek tavan yapısı ve geniş camlar iç mekanlarda dikkat çekiyor. Açık plan ana güvertesinde tam donanımlı bir bar, çoklu oturma grupları ve yemek bölümü yer alıyor. 

CLX96 SAV

FRP kompozit gövdesi ve çift Caterpillar C32 makineleri sayesinde yüksek performansı garanti eden yeni CLX96 SAV motoryat, 27 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 22 knot. 

CLX96 SAV
 
clyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS