Satılık Tekneler

ICON’un 68M Explorer Süperyat Dönüşümü Hazır!
1/27/2020 ICON’un 68M Explorer Süperyat Dönüşümü Hazır! ICON Yachts, Temmuz 2017’de geniş çaplı dönüştürme çalışmasına başladığı 68,2 metrelik Sanaborg isimli buz kırıcıyı, explorer süperyat halinde tesislerinden çıkardı. Yeni ismi Ragnar olarak açıklanan yepyeni explorer tipi süperyat, en üst düzeydeki lüks donanımıyla nefes kesiyor.

Ragnar

Orijinal olarak 2012 yılında, Koninklijke Niestern Sander tarafından buz kırıcı çok amaçlı nakliye gemisi olarak inşa edilen Sanaborg, yeni sahibi tarafından lüks bir explorer süperyata dönüştürülünce, dünyadaki birkaç ICE Class A1 gövdeli explorer’dan biri olma sıfatına sahip oldu. Yeni buz sınıfı PC5 elektrikli buz pod’larına sahip olan Ragnar, 6000 deniz mili menzil sunuyor. Sadece 3,15 metrelik su kesimi sayesinde, süperyat sığ sularda rahatlıkla seyir yapabiliyor. 

Ragnar

ICON Yachts, dönüşüm sürecinde süperyatın konaklama kapasitesini 16 kişilik olacak şekilde arttırdı. Hollandalı tersane, sertifikalı helikopter pisti ve çok kapsamlı deniz oyuncakları taşıma kapasitesine sahip güverte gibi önemli unsurlar ekledi. Servis teknelerinin ötesinde süperyatta; denizaltı, sportif yelkenliler ve iki adet jet ski yer alıyor. Süperyatta yüzer plaj kulübü platformu da mevcut.

Ragnar

Ragnar'ın dikkat çeken diğer özellikleri ise; masaj odaları, sauna, spor salonu, buz havuzu, kar odası, kayak odası, yüzme havuzu ve jakuzzi.

Ragnar

Tersane tarafından geçtiğimiz hafta hazır olduğu açıklanan Ragnar, Burgess tarafından charter listesinde yer alacak.

 
Fotoğraflar : Guy Fleury

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS