Satılık Tekneler

Hunton'dan Performans Yatlarına Yeni Bir Soluk!
4/29/2019 Hunton'dan Performans Yatlarına Yeni Bir Soluk! İngiliz Hunton Yachts, performans odaklı motoryat pazarına yeni bir soluk getiriyor. 

‘Ultra performans’ olarak anılan, yüksek performanslı gezi yatları üreten Hunton, H45 ve H55 isimli iki yeni modeli piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Önceki H43’ün daha gelişmiş ve biraz da büyütülmüş versiyonu olacak olan yeni H45 ve 16,7 metre boyundaki H55, jenerasyonlarının dünyadaki en başarılı performans gezi yatları olmak üzere tasarlandı.

Hunton Yachts

Hunton’ın CEO’su Fiona Pool, yeni modellerinin sınıfının en iyi ürünleri olacağını şu sözlerle ifade etti; ''Kalite, performans ve lüks anlamında Hunton’ın felsefesi tam anlamıyla yansıtıldı. Bentley veya Rolls Royce otomobil üretirken, her santiminde mükemmellik beklersiniz. Bu durum Hunton için de tamamen aynıdır.''

Markanın en büyük ve en yeni modeli sıfatına sahip H55, gelişmiş gövde geometrisiyle fark yaratıyor. Derin V gövdeye sahip olan tasarım, tüm dalga şartlarını adeta yarıp geçmek üzere ortaya çıkarıldı. Hunton’ın yarış genlerini taşıyan model, 55 knot sürate rahatlıkla erişebilecek ve dijital joystik ile dokunmatik kontrollerle, süperyat niteliklerini kullanıcısına beraberinde sunacak.

Hunton Yachts

Önceki model olan H43’ten sadece birkaç feet büyük olan yeni H45 tasarımı, bunun ötesinde %30 daha fazla hacim sunuyor. Bu sayede motoryatın kıç tarafından tam donanımlı, fazladan bir kamara daha yer alabiliyor. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint