Satılık Tekneler

Heesen’in En Yenisi: 50 Metrelik Süperyat ‘Masa’
4/10/2019 Heesen’in En Yenisi: 50 Metrelik Süperyat ‘Masa’ Heesen, en yeni projesi olan 50 metrelik süperyatı suya indirdi. Adının ‘Masa’ olduğu açıklanan yatın proje ismi, ‘Project Aster’ olarak anılıyordu. Süperyatın sahibine Haziran’da teslim edileceği öğrenildi.

Süperyat ‘Masa’

Sahibinin katıldığı özel bir törenle suya indirilen Masa, Arcon Yacht firmasının temsilciliğiyle, sahibinin talepleri doğrultusunda geliştirildi ve ortaya çıkarıldı. 

Heesen’in en popüler serisi olarak görülen 5000 Aluminum Serisi bir süperyat olan Masa, Omega Architects’ten Frank Laupman tarafından tasarlandı. ‘Pelikan gaga’ tipi burun yapısıyla dikkat çeken süperyatın, geriye yatık çizgileri ve sportif direği tasarımda ön plana çıkıyor.

Süperyat ‘Masa’

Masa’nın iç mekanını Cristiano Gatto tasarladı. Açık renk tonları ve gümüş detaylar, iç mekanlarda sakin bir atmosfer ortaya koymak amacına hizmet ediyor. 12 kişilik misafir kapasitesi, süperyatın alt güvertesinde konumlanan misafir kamaraları ve ana güvertedeki master kamarayla sağlanıyor. 

Maksimum sürati 23 knot olan süperyatta çift MTU 16V 4000 dizel motorlar tercih edilmiş. Masa; performans, konfor, yaşam alanı ve rafine lüks unsurları, 50 metre boy ve 500 gt hacmin altında birleştiriyor.

Süperyat ‘Masa’

Teknik detayları:

Üretici: Heesen
Suya İndirilme: 2019
Teslimat: 2019
Boyu: 49,80 metre
Genişliği: 9 metre
Su kesimi: 2,52 metre
Hacim: 499gt


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint