Satılık Tekneler

Heesen Altea 50M Suya İndi !
3/12/2021 Heesen Altea 50M Suya İndi ! Heesen Yachts -Altea

Heesen Yachts
, 50 metrelik alüminyum süperyat projesini tamamladı ve suya indirdi. Heesen’in Oss’daki tesislerinde yapımı tamamlanan süperyat, markanın Nova Plus adı verilen verimli tasarımı üzerine geliştirildi ve Nova Plus üzerine inşa edilen ikinci model olarak tamamlandı. 

Heesen Yachts -Altea

Altea
adı verilen süperyatın tasarımı, Omega Architects ve Cristiano Gatto imzasını taşıyor. 

Heesen Yachts -Altea

Süperyatın sahibine teslimatı Haziran’da gerçekleşecek. Hacmi 500 GT’nin hemen altında hesaplanan süperyat, ‘Fast Displacement Hull’ adı verilen üstün seyir verimliliği ve sığ draft sunan gövde yapısına sahip. Dikey burun yapısı ve tavandan yere kadar uzanan camlarıyla Altea, güçlü bir profil sunuyor. 

Heesen Yachts -Altea

Toplamda 12 kişilik misafir grubuna hizmet verebilen süperyatta, birbirinden şık dekore edilmiş 6 konuk kamarası yer alıyor. Süperyatta iki ayrı ana sosyalleşme alanı mevcut.

Heesen Yachts -Altea

Misafirler için tasarlanmış toplam alan 350 metre kare. Özel dekoratif unsurlar taşıyan iç mekanlarda, sakin ve çağdaş bir atmosfer hakim.

Heesen Yachts -Altea

Süperyat Altea 19,5 knot sürate çıkabiliyor. Kuzey Denizi’nde gerçekleşen ilk deniz testlerinde, 12 knot süratle 3750 deniz mili menzil sunabileceği hesaplandı. Sınıfının en ekonomik seyir yapabilen süperyatları arasına giren Altea; 2,15 metre draftı sayesinde emsallerine kıyasla çok daha fazla sahillerde seyir yapabilecek. Fotoğraflar: Heesen Yachts

www.heesenyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint