Satılık Tekneler

Grand Banks’in En Büyüğü Avrupa’da
9/13/2022 Grand Banks’in En Büyüğü Avrupa’da Malezyalı üretici Grand Banks, model yelpazesinin en büyüğü olan 25 metrelik GB85 motoryatın Avrupa lansmanını gerçekleştirdi. Yat ve denizcilik dünyasının ilgiyle takip ettiği Cannes Yachting Festival’de gerçekleşen tanıtımda, motoryatın yakıt verimliliği ön plana çıkarıldı. 

GB85-Betty

Küçük versiyonu olan GB60 gibi V-Warp teknolojisine sahip olan GB85, 95 groston hacmi ve 25 metre boyuna oranla sunduğu muazzam yakıt tüketimi verileriyle, sınıfının en verimli motoryatlarından biri. Emsal boyutlardaki yatların geneline kıyasla yarı yarıya yakıt tükettiğinin altı çizilen GB85, kompozit malzemeden üretildi. Genişliği 6,7 metre.

GB85-Betty

Motoryatın 10 kişiye kadar misafir ağırlama imkanı var. Standart donanımında 3 büyük misafir kamarası yer alırken, alt güvertedeki 2 ayrı mürettebat kamarası ihtiyaca göre misafir kamarası olarak düzenlenebiliyor.

GB85-Betty

Grand Banks amiral gemisi motoryatında, kapalı flybridge veya açık sky lounge güverte opsiyonlarını alıcıya sunuyor. Kıç tarafta yüzme platformu yer alıyor. Baş üstü güvertesi ise, motoryatın ayrı bir açık sosyal alanı olarak karşımıza çıkıyor. 

GB85-Betty

İlk gövde olan ve Avrupa lansmanında meraklılarıyla buluşan Betty’nin, deniz testlerinde beklendiği üzere 21 knot seyir sürati verisini tasdiklediği öğrenildi. Grand Banks, yeni modelinin Avustralya ve ABD’de de satıldığını açıkladı.  

 
GB85-Betty

www.grandbanks.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS