Satılık Tekneler

Geleceğin Explorer’ı : Beyond
12/18/2018 Geleceğin Explorer’ı : Beyond Akdeniz’in bilindik yat rotalarının dışına çıkmak isteyen, maceraperest yat sahiplerine hitabeden ‘explorer’ tipi konsept süperyat Beyond tanıtıldı. Yüksek stil ve lüksü merkezine almış bir tasarım olan Beyond, 77 metrelik Sovyet buz kırıcı Legend’ın tasarımcılarından, Hollandalı Diana Yacht Design tarafından ortaya çıkarıldı. Beyond’un boyu ise 60 metre.

süperyat Beyond

Okyanus keşiflerinin ötesinde gök keşiflerine de olanak sağlayan donanımlara sahip Beyond, alçak küpeşteleri ve camdan vardavelalarıyla dikkat çekiyor. En lüks süperyatlarda karşımıza çıkan sinema salonu, spa, jakuzzi ve gözlem istasyonu gibi unsurlar sunan Beyond, bir explorer’dan bekleneceklerin çok ötesinde donanımları barındırıyor.

süperyat Beyond

Gökyüzü tutkunları ve amatör astronomlara uygun olarak donatılan gözlem istasyonunda, gyro-dengeleyicilere sahip bir teleskop bulunuyor. Güneş güvertesinde yer alan bu istasyon, hareket edebilen teleskop kubbesine de sahip. 

süperyat Beyond

Süperyat Beyond’un hayranlık uyandıran donanımları sadece bunlarla sınırlı değil. Tam donanımlı bir dalış istasyonu ve denizaltı, misafirlere benzersiz sualtı tecrübesi tattırabilmek üzere tasarlandı. Çok amaçlı servis teknesi garajı ve sertifikalı helikopter pisti de Beyond’un önemli özellikleri arasında. 

süperyat Beyond

Buzul sınıfı gövde yapısına sahip olan Beyond tasarımı, 12 metre gövde genişliğine sahip. Süperyat Beyond, 12 knot süratle 4500 deniz mili menzil sunuyor. 

süperyat Beyond
 
Fotoğraflar : Diana Yacht Design

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS