Satılık Tekneler

GB85'in İç Mekanları Paylaşıldı!
6/17/2021 GB85'in İç Mekanları Paylaşıldı! GB85

Grand Banks Yachts
, yeni GB85 serisi motoryatlarının iç mekan görsellerini paylaştı. Geçtiğimiz Mart ayında başarıyla tamamlanan, ilk etap deniz testlerinin ardından paylaşılan iç dekorasyon görselleri, markanın uzun menzilli seyir anlayışını bir adım öteye taşıma hedefini destekler nitelikte.

GB85

Grand Banks, GB85 tipi motoryatlarının her birini, sahibinin talepleri doğrultusunda kişiselleştirecek. Genişliği 6,70 metre olan motoryat, sosyalleşme ve mahremiyeti sahiplerine bir arada sunmak üzere tasarlandı.

GB85

Geniş pencerelere sahip olan tasarımın kıç penceresi, elektrikli açılır sisteme sahip. İç mekanlarda karşımıza konforlu oturma alanı sunan salon bölümü, baş tarafta panaromik manzaraya sahip mutfak ve formal yemek bölümü mevcut. . Motoryatın skylounge bölümünde ise, elektrikli açılır cam tavanıyla ikinci bir geniş oturma alanı karşımıza çıkıyor.İç mekanlarda klasik ahşaplar göze çarpıyor. Zamandan arındırılmış, çağdaş bir atmosfer ortaya koymak adına yumuşak mobilyalar kullanılmış. 

GB85

Yeni GB85’in ilk gövdesinin, bu yılın son çeyreğinde teslim edilmesi bekleniyor. 
 
GB85

www.grandbanks.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS