Satılık Tekneler

Garcia Yachts’dan Exploration 60
7/30/2019 Garcia Yachts’dan Exploration 60 Fransız üretici Garcia Yachts, amiral gemisi Exploration 60’ı tamamlamak üzere. 

Garcia Yachts - Exploration 60

26 ve 24 metrelik Meliti ve Annka I yatlarıyla piyasada adını duyuran Garcia Yachts; 19,5 metrelik başarılı Exporation 45’in ardından Exploration 60 ile pazarda vites yükseltmeyi hedefliyor. Fransız tasarımcı Berret Racoupeau ile Garcia Yachts’ın kendi ekibinin birlikte tasarladığı yeni Exploration 60, Hollandalı bir aile tarafından sipariş edildi. 

Aluminyum gövde ve güverte yapısına sahip olacak olan Exploration 60 yelkenli yat, büyük cam panellere sahip coach roof tavanıyla dikkat çeken bir tasarım. Kapalı dümen istasyonu, çok amaçlı kullanılabilir yüzme, dalış ve biniş platformu yelkenlinin öne çıkan diğer özellikleri arasında. 

Garcia Yachts - Exploration 60

Garcia Yachts, yeni Exploration 60 yelkenlisinde iki farklı iç düzen sunuyor. Tekne sahibi versiyonunda; hayli geniş bir tekne sahibi kamarası ve baş tarafta konumlanan misafir kamarası yer alırken, aile versiyonunda üç kamaralı düzen alıcının tercihine sunuluyor.
 

Exploration 60, UTL Skiper tarafından satışa sunulmaktadır.

UTL Skiper
Orhan Tüker
0 (533) 273 29 85

www.skiper.org  

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS