Satılık Tekneler

Feadship’in En Yenisi: E2024
4/22/2021 Feadship’in En Yenisi: E2024 Feadship-E2024

Dünyanın önde gelen süperyat üreticilerinden Hollandalı Feadship, en yeni süperyat tasarımını tanıttı. Boyu 76,2 metre olan E2024 kodlu süperyat projesi; Nauta Design işbirliğiyle, Feadship’in Kaag Adası’ndaki tesislerinde inşa edilecek. 

Feadship-E2024

Tasarım ve mühendislik çalışmalarının da tamamlandığı öğrenilen E2024 adlı süperyat projesinin adından da anlaşılacağı üzere, 2024 senesinde tamamlanması planlanıyor. 

Feadship-E2024

Süperyatın mühendisliği ve tasarımı, Nauta ile Feadship’in ortak çalışmaları sonucu tamamlandı. Tasarım sürecinde, De Voogt tasarım ekipleri de yer aldı. Süperyatın kıç tarafındaki kanat şeklinde dışarıya açılan hidrolik platformları, dikkat çeken tasarım özelliklerinin başında geliyor.

Feadship-E2024

Plaj kulübü platformunun ortasında yüzme havuzu bulunuyor. Plaj kulübü platformuna ana güverteden inen geniş merdivenler süperyatın kıç tasarımına benzersiz bir hava katarken, misafirlere de ana güverteden konforlu erişim imkanı sağlıyor. 

Feadship-E2024 Feadship-E2024

Süperyatın master süiti ana güvertede yer alıyor. Master süit, alıcının isteğine göre şekillendirilebilirken dolap ve giyinme odası, iki ayrı banyo ve özel balkon seçenekleri sunuluyor. Ana güvertede ayrıca, tekne sahibi süitinden erişilebilen özel salon da tasarlanmış. 

Feadship-E2024

Süperyat projesi E2024, 12 kişilik misafir grubunu ağırlayabiliyor. Bir master süit, VIP kamara, iki çift kişilik ve iki ikiz yataklı kamara yer alıyor. Toplamda 9 adet mürettebat kamarasında, 18 kişi konaklayabiliyor. 

Feadship-E2024

Fotoğraflar: Feadship

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS