Satılık Tekneler

Feadship'in Arrow 75M'i Suya İndi
12/18/2019 Feadship'in Arrow 75M'i Suya İndi Hollandalı süperyat üreticisi Feadship, yeni 75 metrelik süperyat projesini tamamladı ve suya indirdi.

Arrow

Tersanenin Aalsmeer, Hollanda’daki tesislerinde yapımı tamamlanan ve düzenlenen törenle suya indirilen süperyat, Project 703 ​olarak biliniyordu. Törende,, süperyatın isminin Arrow olduğu açıklandı.

Arrow

Çelik gövdeye sahip olan süperyat, 12,9 metre genişliğinde. Mühendisliği Feadship De Voogt Naval Architects tarafından tamamlanan Arrow’un tasarımını, H2 Yacht Design ekibiyle birlikte Jonny Horsfield yaptı. İç mekanlarda, arkadan aydınlatmalı mermer ve vernikli tik mobilyalar dikkat çekiyor. Dış tasarımda ise, alçak vardavelalar ve yüksek tavanlar görünümleri öne çıkıyor. Tamamen kendine ayrılmış plaj kulübü barı ve güneş güvertesinde konumlanan mozaik işlemeli jakuzzi, göze çarpıyor.

Arrow

Feadship, süperyatın deniz testlerini Ocak 2020’de tamamlayıp sahibine teslim edeceğini açıkladı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS