Satılık Tekneler

Feadship’in 93 Metrelik Devi Hazır
12/3/2018 Feadship’in 93 Metrelik Devi Hazır
Hollandalı tersane Feadship, şimdiye kadar inşa ettiği en büyük süperyatlardan biri olan 814 numaralı projesini 22 Ekim’de suya indirmişti.Çiçeği burnunda süperyat, Kaag’da yer alan tersaneden ayrıldı ve son rötuşlarına başlandı. Süperyat üzerinde önümüzdeki aylarda devam edecek olan çalışmaların başında, balkonların takılması ve kanat güverteleri geliyor.

 
 
 

Önümüzdeki bahar sezonunda sahibine teslim edilecek olan dev süperyat, ‘lüks’ algısına yeni bir soluk getiriyor. Genişliği 14 metre olan yatın şık ve zamandan arındırılmış çizgilerinde Michael Leach Design imzası var. İç mekanların tasarımını ise Reymond Langton tamamladı.

 
 
 

Süperyatta iki ayrı güvertede IMAX sinemalar mevcut. Tam sertifikalı bir helikopter pisti ve Jet A yakıtı. Dikkat çeken bir başka lüks unsur da, dört VIP kamaranın her birinde yer alan 8k televizyonlar. Golf, basketbol, voleybol ve futbol gibi sporlara olanak sağlayan tesisler de yine yatın dikkat çekici özelliklerinin başında geliyor.Teknik detayları:

Boyu: 93 metre
Genişliği: 14,10 metre
Su kesimi: 3,90 metre
Malzeme: Çelik gövde ve alüminyum üst bina

Fotoğraflar: Julien Hubert / Superyacht Times
                   Aurelien Herman / Superyacjt Times
                   Charl van Rooy / sUperyacht Times
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint