Satılık Tekneler

Feadship’den 109 Metrelik Konsept
9/14/2020 Feadship’den 109 Metrelik Konsept

Hollandalı tersane Feadship, 109 metre boyundaki süperyat konseptini tanıttı. Konseptin ismi Project FG.

Feadship

Forrest Gump ve Freddie Mercury karakterlerini kombine ederek tasarlandığı öne sürülen süperyat projesi, tersane tarafından ‘süperstar görünümünde’ denilerek tanıtıldı.

Feadship

Feadship
’in kendi tasarım ekibi ve Studio de Voogt işbirliğiyle ortaya çıkarılan Project FG, teknik olarak geceleri vahşi biçimde partilemeye ve gündüzleri muazzam bir huzurla rahatlamaya olanak sağlayan bir süperyat.

Feadship

Hayli geniş açık yaşam alanlarına sahip olan tasarımın, 200-300 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede plaj kulübü bulunuyor. Bunun ötesinde panaromik piyano salonu ve baş üstündeki masa tenisi bölümü, süperyatın dikkat çekici alanlarının başında geliyor.

Feadship Feadship

Süperyatın tam ‘kalbinde’ yer alan kapalı gece kulübü de yine önemli niteliklerin başında. Toplamda 22 misafirin konaklayabildiği süperyatın gece kulübüne gizli bir koridor açılıyor ve diğer hiçbir alanına karışmadan, gizli bir kapıdan giriliyor.

www.feadship.nlYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS