Satılık Tekneler

Feadship Yapımı ''Highlander'' Satıldı!
12/7/2021 Feadship Yapımı ''Highlander'' Satıldı! süperyat-Highlander

Yaklaşık 170 gün satış listelerinde yer aldıktan sonra, Feadship yapımı 46 metrelik süperyat Highlander’ın satışının ABD’de gerçekleştiği bildirildi. Torrance Yachts aracılığıyla gerçekleştirilen satıştan önce, süperyat için 8.5 milyon Amerikan Doları talep ediliyordu.

süperyat-Highlander

Süperyat Highlander, 1986 yapımı bir süperyat. En son kapsamlı refit işlemi 2014’te yapılmış. Derector Shipyards tarafından gerçekleştirilen refit işlemlerinde süperyatın gövdesi büyütülmüş, ekipman ve mekanik donanımları yenilenmiş ve quantum sıfır sürat dengeleyicileri eklenmiş. Bunların yanı sıra uydu ve eğlence sistemleri de süperyata entegre edilmiş. 

süperyat-Highlander

Highlander’ın iç ve dış tasarımları Bannenberg & Rowell tarafından tasarlandı. Mühendisliği De Voogt Naval Architects imzasını taşıyor. Kapsamlı refit işlemlerinde süperyatın orijinal silüeti korunarak, daha keskin kenarlar ve paslanmaz vardavelalar eklendi. 

süperyat-Highlander süperyat-Highlander

Süperyatta 7 misafir kamarası var. Toplamda 13 kişilik misafir grubunun konaklayabildiği süperyat Highlander’ın; 180 derece manzara sunan, mermer kaplı banyoya sahip master süiti dikkat çekiyor. Geniş VIP süitinde ise jakuzzi ve king size yatak mevcut. 

süperyat-Highlander

www.feadship.nl

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint