Satılık Tekneler

Fairline ''Squadron 58'' Şimdi Plaj Kulübüyle!
2/10/2022 Fairline ''Squadron 58'' Şimdi Plaj Kulübüyle!

Fairline çok sevilen Squadron 58 modelinin, plaj kulübüne sahip yeni versiyonunu tanıttı. Sportif flybridge modelin ilk görselleri, temiz hatlara sahip şık bir profil ortaya koyuyor. Katlanarak açılan kıç teraslar ve plaj kulübü bölümü, Fairline’ın ilk defa uyguladığı bir özellik.

Squadron 58


Tam boy flybridge, yeni Squadron 58’i önceki versiyonundan ayıran bir diğer temel nitelik. Yenilikçi plaj kulübü yerine geleneksel düzeni tercih eden alıcılar için, Williams 345 jet servis botu taşıyabilecek yüksek platform seçeneği de mevcut.

Squadron 58

İskele tarafa açılan balkonda iki taburelik soket sistemi var. Bu sayede kıç tarafta yer alan mutfağın tezgahı, platform tarafında bar olarak kullanılabiliyor. Ana salondan kıç güverteye açılan kapılar da alışılagelmişin dışında, teknenin kıç hattına paralel değil, açılı şekilde tasarlamış. Bu sayede flybridge merdiveni için daha fazla alan sağlanmış. 

Squadron 58

Fairline, yeni Squadron 58 motoryatın alt güvertesinde sabit olarak 3 kamaralı düzen sunuyor. VIP kamara baş tarafta yer alırken, tekne sahibi kamarası gövdenin tüm genişliğine yayılmış durumda. İkiz yataklı misafir kamarası ise sancak tarafta. 

İki ayrı motor seçeneği yer alan yeni Squadron 58 motoryat, 900 veya 1000 beygirlik çift Volvo Penta dizeller ile sırasıyla 30 ve 32 knot sürate erişebiliyor.
 
 
www.fairline.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS