Satılık Tekneler

En Büyük Custom Line Navetta Yolda
10/25/2018 En Büyük Custom Line Navetta Yolda Custom Line Navetta serisinin yeni amiral gemisi Custom Navetta 42, yatçılık sektöründe yeni bir çığır açacak. 

Boyu 137 feet olan olan yeni motoryat tasarımı, 10 knot seyir sürati ve 16 knot maksimum sürat ile 3 bin deniz mili menzil sunuyor. Yepyeni ampul burun yapısıyla dikkat çeken tasarım, fazladan beach club alanı sunuyor. Bu alan yaklaşık 30 metrekareye tekabül ediyor. Ek olarak bordadan açılan servis botu garajı, yine motoryatın önemli niteliklerinden biri olarak gösteriliyor.

Custom Navetta 42

Studio Zuccon International Project, bu tasarım için tam olarak 2 yıl çalıştı. Piero Ferrari önderliğinde, Ferretti Group’un Ürün Strateji Komitesi de tasarım sürecinde baştan sona yer aldı. Projenin iç mekan tasarımlarında ise, İtalyan mimari ve tasarım firması Studio Luca Bombassei görev yaptı.

Custom Line serisinin yeni amiral gemisi, seride ilk defa 300 groston hacmin üzerinde bir model olarak piyasaya sürülecek. Yaklaşık 3 bin deniz mili menzili sayesinde, motoryat transatlantik sınıfında yer alacak.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS