Satılık Tekneler

Elektrikli ''Silent Tender 400''
11/24/2022 Elektrikli ''Silent Tender 400'' Elektrikli yatlar üreten Silent Yachts, müşteri kitlesinin kaçınılmaz talebi doğrultusunda tamamen elektrikli tender üretti. Ana gemilerinin teknik ve malzeme kalite standartlarından geri kalmayan yeni Silent Tender 400’ler hafif, hızlı ve en önemlisi sessiz. 

Silent Tender 400

Boyu 4 metre olan yeni Silent Tender 400, 60 ve 80 fitlik elektrikli yatlarının çağdaş ve açılı tasarım karakterini taşıyor. Karbon fiber malzemeden yapılan servis teknesinin gövde ağırlığı, bu sayede 90 kilogramın altında kalıyor. Neticede Silent 60 modeli yatın güneşlenme platformuna, vinç yardımıyla kolayca çıkarılabiliyor. 

Tasarımı sayesinde yüksek süratlerde bile yolcuların serpintiye maruz kalmadan, kuru bir şekilde taşınabilmesini sağlayan Silent Tender 400, 6 kişilik kapasite sunuyor. Son derece sade bir servis teknesi olarak tasarlanan Silent Tender 400, orta konsollu bir yapıya sahip.İçten veya kıçtan takma seçenekleriyle alıcıya sunulan yeni Silent Tender 400, son derece sığ drafta sahip 20kW’lık içten takma seçeneğinde su jeti ile itiş sağlıyor. Daha sportif bir seçenek olan kıçtan takmada ise, 20 knot üzeri süratleri garanti eden 30kW’lık elektrik motoru var. Batarya opsiyonları da 16 ve 20kWh’lik iki seçenek halinde geliyor. Büyük batarya opsiyonunda 10 knot sürat ile 2 saate kadar seyir yapılabiliyor. Bataryanın tamamen dolumu için sadece 2 buçuk saatlik bir şarj süresi yeterli.
 
www.silent-yachts.com
DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News
carpoint