Satılık Tekneler

Dynamiq’den Yeni Süperyat Serisi
6/16/2021 Dynamiq’den Yeni Süperyat Serisi

Dynamiq’den Yeni Süperyat Serisi

Yat üreticisi Dynamiq, 27 ila 50 metre aralığını dolduracak, 12 yeni model ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Grand Turismo Transatlantic, Global ve GTM 90 sınıflarıyla üç ayrı kategoriye ayrılacak olan yeni süperyatlar, önümüzdeki üç yıl içerisinde geliştirilecek.

Dynamiq’den Yeni Süperyat Serisi

Şık ve ağırbaşlı bir sınıf olacak olan GTT’de açık güverteler ve alüminyum gövdeler karşımıza çıkacak. V12 MAN makinelerle donatılacak olan bu seride, maksimum süratler 20 knot olacak.

Dynamiq’den Yeni Süperyat Serisi

Çelik gövdeden üretilecek olan Global sınıfında, konfor ve iç hacim ön planda olacak. Pürüzsüz ve uzun menzilli seyir imkanı sağlayacak olan bu sınıfta, düşük yakıt tüketimi ve sessizlik dikkat çekecek. GTT ve Global sınıflarının hızlı deplasman gövdeleri, Hollandalı Van Oossanen tarafından tasarlanacak.

Dynamiq’den Yeni Süperyat Serisi

Üçüncü sınıf olarak tanıtılan GTM 90 sınıfı hakkında herhangi bir detay açıklanmadı. Süperyat felsefesini kompakt bir paket halinde kullanıcısına sunacağı belirtilen GTM 90 sınıfı motoryatlar, ‘Transformer’, ‘Sportfisher’ ve ‘Beach Club’ versiyonları halinde pazara sunulacak.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS