Satılık Tekneler

Derecktor’dan Süperyat Refit Tersanesi
5/22/2019 Derecktor’dan Süperyat Refit Tersanesi Derecktor, Florida’da 200 feet ve üzeri süperyatlar için bir refit tersanesi kuruyor. Derecktor Shipyard ve Florida St. Lucie County, projenin hayata geçirilmesi için gerekli anlaşmayı imzaladı. 

Derecktor-refit tersanesi

ABD’de tek olacak olan proje, 200 feet üzeri yelkenli ve motorlu süperyatlar için özel olarak tasarlandı. Fort Pierce bölgesinden Atlantik Okyanusu’ndan doğrudan erişilebilecek olan tesise ulaşım, herhangi bir üst geçit olmaksızın ve en sığ yeri 8,5 metre derinlik gibi koşullarda sağlanacak. 32 dönümden büyük olacak olan tesiste, 300 metreye kadar pontonlar yer alacak. 

Projenin 2020 sonbaharında tamamlanması planlanıyor. Toplamda 1500 ton kapasiteli olarak geçen proje,, Derecktor’un sunumuna göre dünyanın en büyüğü olacak. Çekek sahasında 4000 ton ağırlığındaki süperyatlara kadar servis verilebilecek. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint