Satılık Tekneler

Cruise Endüstrisinden, 70 Yaş Üzerine Coronavirüs Sınırı!
3/12/2020 Cruise Endüstrisinden, 70 Yaş Üzerine  Coronavirüs Sınırı! Şüphesiz, Coronavirüs’ün en çok etkilediği sektörlerden biri olan cruise gemisi endüstrisi, Beyaz Saray’a özel bir talep iletti. Talebe göre onaylı sağlık raporu bulunmayan 70 yaş üzeri yolcular, cruise gemileriyle seyahate çıkamayacak.

Cruise Endüstrisinden, 70 Yaş Üzerine  Coronavirüs Sınırı!

Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Mike Pence, cruise gemisi operatör firmalarından ortaklaşa yapılan bu talebi incelemeye aldıklarını ve konunun yakın zamanda karara bağlanacağını açıkladı.

Coronavirüs salgınından büyük yara alan cruise gemisi endüstrisinde, muazzam boyutlara ulaşan iptaller ve bazı ülkeler arası seyahat yasakları sektörü hayli zorluyor. Potansiyel müşterilere nispeten, güven sağlama amacıyla Beyaz Saray’a iletilen 70 yaş üzeri yolcuların yasaklanmasını içeren teklifte, aynı zamanda Japonya ve İtalya’dan gemilere biniş yasağı getirilmesi de yer alıyor. Buna yolcularla birlikte mürettebat da dahil. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS