Satılık Tekneler

Conrad C144S Yapımı Sürüyor
2/24/2021 Conrad C144S Yapımı Sürüyor Yapımı Polonya’da devam eden C144S proje isimli, yarı-kişiselleştirilmiş süperyatın gövdesi ve üst binası birleştirildi. 

Conrad C144S

Çelik gövde ve alüminyum üst binadan inşa edilmekte olan Conrad C144S süperyatın ilk iki gövdesi, eş zamanlı olarak yapılıyor. 44 metre boyundaki tam deplasman süperyatın tasarımcısı Reymond Langton, mühendisliği ise Diana Yacht Design firmasının ürünü. 

Conrad C144S

Gövdesi ve üst binası birleştirilen ilk gövdenin, İsviçreli sahibine Mayıs 2022’de teslim edileceği açıklandı. Süperyat tamamlandığında uluslararası charter hizmeti verecek. 

Süperyatın iç mekanları M2 Atelier tarafından tasarlandı. Toplamda 494 GT hacim sunan süperyatta, 10 kişilik misafir grubu konaklayabilecek. Süperyatta bir tekne sahibi süiti ve 4 VIP kamara yer alacak. Mürettebat ise kendilerine ayrılan bölümde, toplam 4 çift kişilik kamarada konaklayacak. 

Conrad C144S

Geniş panaromik pencerelere sahip Conrad süperyatının ikinci gövdesinin yapımı, Aralık 2020’de başladı. Teslimatının 2022 sonunda gerçekleşmesi planlanıyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS
carpoint