Satılık Tekneler

İletişim
metin cetin
Land
Line :
0532 419 3056
Cell Phone : -
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send a friend
Disclaimer

Our Facebook Page

Compass Surat teknesi + 75 hp tohatsu Ad no: 17660
PRICE : 195,000 TL
  • Technical Details
  • Description
  • Video
  • Brochure

Tekne ve Motor 2021 modeldir. Tekneyi bilen bilir internetten detaylı araştırabilirsiniz Avrupa malı gerçek bir teknedir Su bidonlarıyla karıştırılmasın. Yeriyle birlikte satılıktır. West istanbul marina daha 8 ayı mevcut. Lütfen saçma sapan fiyatlar teklif etmeyin. 33 knot yapar Dalgadan dalgaya atlar harika bir teknedir. Yeni nesil motor vardır. Japon üretimi dünyadaki ilk tekne motor üreticisidir. çoğu bilinen markalar fabrikasında üretilmektedir. yakıtı kokluyor tam gazda west istanbul marinadan atakoye git gel 100-150 lira civarında birşey yakıyor. Teknenin alt kısmı yakıt tankıdır. 89 litre yakıt tankı mevcuttur. Çok kaliteli ithal bir teknedir. Muadilleri ile  mukayese edilemiyecek kalitede taş gibi bir teknedir. Motor 35 saattedir. Tekne mavi renk 650 euro renk farkı vardır vs. Ciddi olan internetten araştırabilir şu fiyat bu fiyat olurmu gibi tekneyi dahi görmeden saçma sapan mesaj atanlara cevap verilmiyecektir ciddi olan arar gelir görür. üzerinde Humminbird Helix 5 Chirp GPS li Balık bulucu mevcuttur. Sadece marina kirası balık bulucu zehirli ve 20 saat bakımı 25-30 bin tl civarındandır. Boy 5.35 Tekneyi görmeden karar vermeyin.Tüm minderleri mevcuttur. Zarar görmesin diye evde saklıyorum. Değerinde araç takası değerlendirilir.

 

Şuanda eksiksiz ve abartmadan bayiden bu tekneyi almak isterseniz nakit olarak ödiyeceğiniz ve 3-4 ay sonra teslim alacağınız tekneniz net fiyatını yazıyorum.

 

Tekne + Motor 191.000 tl

Humminbird gps balık bulucu 5.500 tl

Marina kirası 12.000 tl 7 ayı daha var diyelim 7.000 tl

Teknenin şehir dışından buraya nakliyesi 3.000 tl

Tekne istanbula geldiğinde çekme atma ve zehirlisi 3.500 tl

Teknenin 20 saat bakımı geldiğinde çekme atma ve motor bakımı tekrardan 2.500 tl

Usturmaçası can yeleği ipi krom kamışlığı va saymıyorum bile.

210.000 tl nakit olarak ödiyeceksiniz 3-4 ay sonra tekneyi teslim alıcaksınız. Minumum bu fiyata bu tekneye sahip olabilirsiniz.

Fiyatlarda abartma yoktur. Arayın düstributorunden fiyat alın. 

Başlı başına 0 bir tekne aldığınızda az çok bu işlerle bu ustalarla yani kısacası bu işlerle uğraşmak için hem milletle muhattap olup hem bu sıkıntıları yaşarsınız. Birde standart olarak tekneyi satıp paranızı cebinizden alana kadar herşeyi hallederiz olur ama bir bakarsınızki hiçbirşey yapılmamış ve marina işinde herkes fiyatları üfürür yani bu fiyatlarada bu işleri halledebileceğinizi düşünmüyorum. Alıcı kişiye hayırlısı olsun gırsat teknesidir.

Ad Type Used
Yacht Type Fiber Boat
Flag TC
Country Türkiye
City İstanbul
Marina Place Belirtilmemiş
Make Compass Marine
Model 2021
Date of Build 2021
Length 18.0 ft - 5.35 mt
Width 7.0 ft - 2.15 mt
Draft Belirtilmemiş
Weight Belirtilmemiş
Engine Brand Tohatsu
Number of Engines 1
Engine Power 75 HP
Engine Hours Belirtilmemiş
Fuel Type Gasoline
Fuel Tank Belirtilmemiş
Water Tank Belirtilmemiş
Total Cabins 0
Number of Beds 0
WC 0
Equipments
Other Ads
[] []
carpoint