Satılık Tekneler

Comitti Isola 33 Görücüye Çıktı
7/30/2021 Comitti Isola 33 Görücüye Çıktı Comitti Isola 33

İtalyan tarzını merkez konsola uyarlayan yeni tasarım Comitti Isola 33 tanıtıldı. Çok amaçlı bir tasarım olan Isola 33; yerel sahillerde hızlı erişim, balıkçılık aktiviteleri ve süperyat servis teknesi olarak kullanılabilecek bir tekne.

Comitti Isola 33

‘Temiz’ ve ‘sade’ çizgileriyle İtalyan stilini mükemmel biçimde yansıtan bir tasarım olan yeni Isola 33, T-top tavan yapısıyla piyasaya sürülecek. Ağırlığı 3,5 ton olan tekne, çift Mercury 300 beygirlik V8 kıçtan takma motorlar ile standart olarak donatılacak.

Comitti Isola 33

Geliştirilmiş gövde yapısı ve kuvvetli motorları sayesinde 50 knot üzeri süratlere çıkabileceği hesaplanan Comitti Isola 33’ün, seyir sürati de 30 knot civarında olacak. Comitti, bu yeni modeli için daha küçük kıçtan takma motor seçenekleriyle birlikte, Cox dizeller ve kuyruk motoru opsiyonlarını da sunacak.

Comitti Isola 33

Teknede wetbar ile birlikte ocak, buz dolabı, lavabo ve buz yapıcı gibi donanımlar da yer alıyor. Hafta sonu kaçamakları için, alt güvertesine bir çift divan yerleştirilmiş.

Comitti Isola 33

Teknik özellikleri:

Boyu: 9,8 metre
Genişliği: 2,99 metre
Motor seçenekleri: 250-400 beygir arası kıçtan takma ve kuyruk motoru
Maksimum sürat: 50 knot
Başlangıç fiyatı: 234.000 İngiliz Sterlini

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOTHER VIDEOS